Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Koulumestaruudet 25.10.2015

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Koulumestaruudet 25.10.2015   To Loka 22, 2015 6:31 am

KOULUMESTARUUDET 25.10.2015

OHJEISTUS:
* Luokan 1a ratsukot verkkaavat valvotusti maneesissa ryhmittäin, verkka-aikaa 10min per ryhmä.
* Muiden luokkien ratsukot verkkaavat itsenäisesti ulkokentällä, suoritukset tehdään maneesissa, mukaan vuoroaan odottamaan valmistautuva ratsukko. Ratsukoiden kulku maneesiin autotien/estevaraston puoleisesta päädystä.
* Huomioittehan, että annetut aikataulut ovat vain arvioita, varautukaa muutoksiin.

LÄHTÖLISTAT

Huom! Kisat peruttu!

Luokka 1a. C-merkin kouluohjelma 1997
Avoin pikkujunioreille (12v tai alle), pikkujunioreiden koulumestaruus.
Lähtee 13, sijoittuu 4
Alkaa klo 11.00

1. Kaisla Kotola – Ronja X AR [M]
2. Kaisa Laukkanen – Filou AR [M]
3. Sanni Pynttäri – Donna Bella AR [M]
4. Pinja Luhtala – Bampula AR [M]
--verkka 10min--
5. Karoliina Uusimäki – Lukas AR [M]
6. Emma Kiviniemi – Ronja X AR [M]
7. Anna Onnela – Donna Bella AR [M]
8. Selma Laukkanen – Bampula AR [M]
9. Noora Kulju - Filou AR [M]
--verkka 10min--
10. Julia Haapanen – Ilaron Musta AR [M]
11. Viivi Haarala – Calle Koks AR [M]
12. Noomi Heikkilä – Jaspis AR [M]
13. Noora Lahdenmäki – Ronja X AR [M]


Luokka 1b. C-merkin kouluohjelma 1997
Avoin kaikille, verysenioreiden koulumestaruus.
Lähtee 6, sijoittuu 2
Alkaa n. klo 12.50

1. Oona Lähteenmaa – Äijön Einokas AR
2. Anu Kotola – Ilaron Musta AR [M]
3. Katja Uusimäki - Hiletti AR [M]
4. Janika Rajala – Lentoveikko LpR
5. Nea Linna – Nebukanatt JTeam
6. Suvi Mattila - Liekin Vili KARS


Luokka 2a. B-merkin kouluohjelma 2010
Avoin junioreille (18v tai alle), junnucupin V osakilpailu, junioreiden koulumestaruus.  
Lähtee 4, sijoittuu 2
Alkaa n. klo 13.40

1. Riikka Saarijärvi – Fräulein B AR [JC] + [M]
2. Taru Lindholm – Dancing Girl AR [JC] + [M]
3. Oona Lähteenmaa – Irish Pride AR [JC] + [M]
4. Rosa Hautakangas – Mara LehRa


Luokka 2b. B-merkin kouluohjelma 2010
Avoin senioreille (18v tai yli), sennucupin V osakilpailu, senioreiden koulumestaruus.  
Lähtee 10, sijoittuu 3
Alkaa n. klo 14.20

1. Niina Kuivalainen – Helon Humina KSR
2. Krista Keski-Heikkilä – Braith Rigantona AR [SC] + [M]
3. Anna Rapo – Donna Bella AR [SC] + [M]
4. Kaisa Tahkio – Mäkipään Pelimies AR [SC] + [M]
5. Hillevi Huttunen – Calle Koks AR [SC] + [M]
6. Heli Jakku – Lacoste SERA
7. Milla Kultti – Viki-Välk SERA
8. Ella Tuokko – Ventere SERA
9. Crista Mäkelä – Capuccino II AR [SC] + [M]
10. Niina Kuivalainen – Yatsy II KSR


Luokka 3. A-merkin kouluohjelma 2006
Avoin kaikille.
Lähtee 7, sijoittuu 2
Alkaa n. klo 15.45

1. Oona Lähteenmaa – Irish Pride AR
2. Taru Lindholm - Dancing Girl AR
3. Rosa Hautakangas – Mara LehRa
4. Krista Keski-Heikkilä – Bearwood Kingman AR
5. Heli Jakku – Lacoste SERA
6. Crista Mäkelä – Capuccino II AR
7. Niina Kuivalainen – Yatsy II KSR
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Koulumestaruudet 25.10.2015
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Lähtölistat-
Siirry: