Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 1-tason koulukilpailut 10.4.2016

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: 1-tason koulukilpailut 10.4.2016   Pe Huhti 08, 2016 6:24 am

1-TASON KOULUKILPAILUT 10.4.2016

* VERKKA: Verkat ryhmittäin maneesissa, ryhmät merkattu lähtölistoihin. Ulkokentillä on mahdollista kävelyttää hevosia.
* AIKATAULU: Luokkien alkamisajat arvioita, varauduttehan muutoksiin (+/- 60min).
* PARKKEERAUS: Toivomme, että henkilöautot jätettäisiin mahdollisuuksien mukaan Kivistöntien varteen/muualle jemmaan, varaamme parkkialueen hevoskopeille.

LÄHTÖLISTAT

Luokka 1a, klo 11

1. Julia Haapanen - Ilaron Musta AR
2. Emma Kiviniemi - Ronja X AR
3. Kaisa Laukkanen - Velurs II AR
4. Inka Kuhalampi - Filou LpR
- - - verkka 10 min
5. Jenni Helander - Ilaron Musta AR
6. Karoliina Uusimäki  - Ronja X AR
7. Ada Heino - Filou AR
- - - verkka 10 min
8. Kaisla Kotola - Ilaron Musta AR
9. Selma Laukkanen - Ronja X AR
10. Pinja Luhtala - Jaspis AR


Luokan 1b verkka alkaa noin klo 12.30
Luokka 1b, noin klo 12.45

1. Milja Ikonen - Viännös OXERI
2. Emma Heikkilä - Derek AR
3. Niina Kuivalainen - Helo Humina KSR
4. Tiia Heiskanen - Irkun Virkku  AR
- - - verkka 15 min
5. Miia Ylä-Vannesluoma -Karamelas AR
6. Ada Kivipelto - Nice Suprise Järvi
7. Milla Kultti - Rasmus SERA
8. Marjo Lammi - Archibald KARS


Luokan 2a verkka alkaa noin klo 14
Luokka 2a, noin klo 14.15

1. Viivi Haarala - Calle Koks AR
2. Janina Altti - Filou AR
3. Riikka Saarijärvi - Bearwood Kingman AR
4. Eveliina Järvelä - Magic Rainbow  LehRa
5. Sandra Niemi - Lancia SERA


Luokan 2b verkka alkaa noin klo 14.55
Luokka 2b, noin klo 15.10

1. Milla Kultti - Rasmus SERA
2. Marjo Lammi - Archibald KARS
3. Sandra Niemi - Lancia SERA
4. Miia Ylä-Vannesluoma - Karamelas AR
- - - verkka 15 min
5. Sari Komsi - Torasen Laaros LaRat
6. Mari Saarijärvi - Jaspis AR
7. Anna Rapo - Donna Bella AR
8. Niina Kuivalainen - Yatzy II KSR


Luokan 3 verkka alkaa noin klo 16.25
Luokka 3, noin klo 16.40

1. Eveliina Järvelä - Magic Rainbow LehRa
2. Hanna Takanen - Bearwood Kingman LYRA
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
1-tason koulukilpailut 10.4.2016
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Lähtölistat-
Siirry: