Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 1-tason koulukilpailut 10.4.2016

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: 1-tason koulukilpailut 10.4.2016   Su Huhti 10, 2016 8:08 am

1-TASON KOULUKILPAILUT 10.4.2016

TULOKSET

Luokka 1a. C-merkin kouluohjelma 1997
Avoin pikkujunioreille (12v tai alle), pikkujunnucupin I osakilpailu.

1. Ada Heino – Filou AR 107,5 59,722%
2. Inka Kuhalampi – Filou LpR 107p 59,444%
3. Pinja Luhtala – Jaspis AR 106p 58,889%

4. Emma Kiviniemi – Ronja X AR 105,5p 58,611%
5. Selma Laukkanen – Ronja X AR 105p 58,333%
6. Julia Haapanen – Ilaron Musta AR 104,5p 58,056%
7. Kaisla Kotola – Ilaron Musta AR 103p 57,222%
8. Kaisa Laukkanen – Velurs II AR 100p 55,555%
9. Jenni Helander – Ilaron Musta, AR 99p 55,000%
10. Karoliina Uusimäki – Ronja X AR 97,5p 54,167%


Luokka 1b. C-merkin kouluohjelma 1997
Avoin kaikille.

1. Ada Kivipelto – Nice Surprise Järvi 117p 65,000%
2. Niina Kuivalainen – Helon Humina KSR 114,5p 63,611%

3. Miia Ylä-Vannesluoma – Karamelas AR 114p 63,333%
4. Milla Kultti – Rasmus SERA 110p 61,111%
5. Emma Heikkilä – Derek AR 98p 54,444%


Luokka 2a. KN Special 2009
Avoin junioreille (18v tai alle), junnucupin II osakilpailu.

1. Riikka Saarijärvi – Bearwood Kingman AR 160,5p 64,200%
2. Janina Altti – Filou AR 148,5p 59,400%

3. Eveliina Järvelä – Magic Rainbow LehRa 145,5p 58,200%
4. Viivi Haarala – Calle Koks AR 139p 55,600%


Luokka 2b. KN Special 2009
Avoin senioreille (18v tai yli), sennucupin II osakilpailu.

1. Anna Rapo – Donna Bella AR 151,5p 60,600%
2. Sari Komsi – Torasen Laaros LaRat 149,5p 59,800%

3. Sandra Niemi – Lancia SERA 147p 58,800%
4. Miia Ylä-Vannesluoma – Karamelas AR 146,5p 58,600%
5. Milla Kultti – Rasmus SERA 144p 57,600%
6. Niina Kuivalainen – Yatzy II AR 140,5p 56,200%
7. Mari Saarijärvi – Jaspis AR 139,5p 55,600%


Luokka 3. A-merkin kouluohjelma 2006
Avoin kaikille.

1. Hanna Takanen – Bearwood Kingman LYRA 164,5p 60,926%
2. Sari Komsi – Torasen Laaros LaRat 159,5p 59,074%

3. Eveliina Järvelä – Magic Rainbow LehRa 158p 58,519%
4. Sandra Niemi – Lancia SERA 156p 57,778%
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
1-tason koulukilpailut 10.4.2016
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Tuloksia-
Siirry: