Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Koulumestaruudet 30.10.2016

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Koulumestaruudet 30.10.2016   Su Loka 30, 2016 4:41 am

KOULUMESTARUUDET 30.10.2016

TULOKSET

Luokka 1a. Helppo C EB Special 2015
Avoin pikkujunioreille (12v tai alle), pikkujunioricupin III osakilpailu, pikkujunioreiden koulumestaruus.

1. Emma Kiviniemi - Ronja X AR [PC] + [M] 136p 64,762%
2. Julia Haapanen - Filou AR [PC] + [M] 135,5p 64,524%

3. Pinja Luhtala - Cheyenne Prince AR [PC] + [M] 132,5p 63,095%
4. Kaisa Laukkanen - Ronja X AR [PC] + [M] 128,5p 61,190%
5. Siiri Lahdenmäki - Jr Virma VirRat 128p 60,952%
5. Selma Laukkanen - Bampula AR [PC] + [M] 128p 60,952%
7. Karoliina Uusimäki - Jasmine AR [PC] + [M] 124p 59,048%
8. Jenni Helander - Velurs II AR [PC] + [M] 118p 56,190%

PIKKUJUNIOREIDEN KOULUMESTARIT 2016
I Emma Kiviniemi - Ronja X
II Julia Haapanen - Filou
III Pinja Luhtala - Cheyenne Prince



Luokka 1b. Helppo C EB Special 2015
Avoin kaikille, verysenioreiden koulumestaruus.

1. Hanna Takala - Cabi LaRat 134p 63,810%
2. Oona Lähteenmaa - Irish Pride AR 128,5p 61,190%
3. Katja Uusimäki - Jasmine AR [M] 127,5p (37p) 60,714%
3. Hanne Laukkanen - Ilaron Musta AR [M] 127,5p (37p) 60,714%

5. Janina Altti - Lentoveikko AR 127p 60,476%
6. Aada Koivumäki - Kadrija AR 125p 59,524%
7. Sari Helander - Calle Koks AR [M] 124,5p 59,286%
8. Irina Kuhalampi - Bahermore Boy LpR 123p 58,571%
9. Janita Mäki - Santteri KARS 120,5p 57,381%
10. Marjukka Salimäki - Finheavy Batrox KARS 119,5p 56,905%

VERYSENIOREIDEN KOULUMESTARIT 2016
I Hanne Laukkanen - Ilaron Musta
I Katja Uusimäki - Jasmine
III Sari Helander - Calle Koks



Luokka 2a & 2b. Helppo B:0 2009
Avoin junioreille ja senioreille, juniori- ja senioricupin V osakilpailu, junioreiden ja senioreiden koulumestaruus.

1. Hanna Takala - Cabi LaRat 158p 63,200%
2. Miia Ylä-Vannesluoma - Karamelas AR [SC] + [M] 154p 61,600%

3. Janina Altti - Lentoveikko AR [JC] + [M] 147p 58,800%
4. Oona Lähteenmaa - Irish Pride AR [JC] + [M] 145p 58,000%
5. Noora Kulju - Filou AR [JC] + [M] 142p 56,800%
6. Riikka Saarijärvi - Calle Koks AR [JC] + [M] 137,5p 55,000%
7. Mari Saarijärvi - Jaspis AR [SC] + [M] 127p 50,800%

JUNIOREIDEN KOULUMESTARIT 2016
I Janina Altti - Lentoveikko
II Oona Lähteenmaa - Irish Pride
III Noora Kulju - Filou

SENIOREIDEN KOULUMESTARIT 2016
I Miia Ylä-Vannesluoma - Karamelas
II Mari Saarijärvi - Jaspis



Luokka 3. A-merkin kouluohjelma 2006
Avoin kaikille.

1. Camilla Norrgård - Varjaag MYRat 174p 69,600%
2. Miia Ylä-Vannesluoma - Karamelas AR 165p 61,111%
3. Maarit Mäkirinta - Tomiori LpR 159p 58,889%
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Koulumestaruudet 30.10.2016
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Tuloksia-
Siirry: