Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Seurakoulumestaruudet 13.10.2013

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Seurakoulumestaruudet 13.10.2013   Ma Marras 04, 2013 12:39 am

SEURAKOULUMESTARUUDET 13.10.2013

TULOKSET


Luokka 1a. Seniorispecial 2011, avoin pikkujunnuille, pikkujunnucupin III osakilpailu, pikkujunioreiden koulumestaruus

1. Sanna Ylinen - Wii Bedazzled Son AR [PC] + [M] 113p 62,778%
2. Serafia Keski-Valkama - Emma III AR [PC] + [M] 108p 60,000%

3. Riikka Saarijärvi - Wii Bedazzled Son AR [PC] + [M] 104p 57,778%
4. Janina Altti - Donna Bella AR [PC] + [M] 100p 55,556%
5. Maria Männistö - Velurs II AR [PC] + [M] 90p 50,000%


Luokka 1b. Seniorispecial 2011, avoin kaikille omantunnon ja kunnian mukaan, verysenioreiden koulumestaruus

1. Noora Kivistö - Timotehus Wäst AR 119p 66,111%
2. Alice Keski-Valkama - Emma III AR [M] 117,5p 65,278%
3. Krista Keski-Heikkilä - Seven O'Seven Carrus AR 109p 60,556%

4. Heidi Teivaanmäki - Ronja X AR 104p 57,778%
5. Mari Saarijärvi - Jaspis AR [M] 100,5p 55,833%
6. Milla Nuora - Inkkari S.K. Lpr 100p 55,556%
7. Annika Haarajärvi - Fyrry AR 94p 52,222%
8. Jenni Syrjälä - Palon Totemi AR [M] 93,5p 51,944%
Krista Keski-Heikkilä - Rannan Ruhtinas AR hyl.


Luokka 3. A-merkin kouluohjelma, avoin kaikille

1. Kati Puumala - Sineke LehRa 160,5p 59,444%
2. Hillevi Huttunen - Gia AR 159p 58,889%

3. Sanni Volanto - Cinnamon's Zinfandel AR 153,5p 56,852%
4. Teresa Kulmala - Taikaviitta VirRat 152,5p 56,481%
5. Hillevi Huttunen - Qocktail des Hayettes AR 150,5p 55,741%
6. Veera Pellonpää - Sarma AR 138p 51,111%
7. Jenni Syrjälä - Ilaron Musta AR 135,5p 50,185%


Luokka 2. KN Special 2009, avoin kaikille, junnu- ja sennucupin IV osakilpailu, junioreiden ja senioreiden koulumestaruus

1. Kati Puumala - Sineke LehRa 169p 67,600%
2. Ansku Koski - Jaspis AR [JC] + [M] 162p 64,800%
3. Hillevi Huttunen - Lentoveikko AR [SC] + [M] 145p 58,000%
4. Sara Ojanperä - Orto Järvi 144p 57,600%

5. Veera Pellonpää - Sarma AR [JC] + [M] 142,5p 57,000%
6. Kaisa Tahkio - Velurs II AR [SC] + [M] 136,5p 54,600%
7. Janika Rajala - Fanny VIII AR [JC] + [M] 135,5p 54,200%
8. Krista Keski-Heikkilä - Seven O'Seven Carrus AR [JC] + [M] 133,5p 53,400%
9. Noora Kivistö - Timotehus Wäst AR [SC] + [M] 133p 53,200%
10. Milla Nuora - Inkkari S.K. Lpr 131,5p 52,600%
11. Oona Lähteenmaa - Goldkönig AR [JC] + [M] 125,5p 50,200%
12. Sonja Altti - Ilaron Musta AR [JC] + [M] 121,5p 48,600%
13. Heidi Teivaanmäki - Ronja X AR [JC] + [M] 121p 48,400%
14. Anna Rapo - Donna Bella AR [JC] + [M] 119p 47,600%


Mestaruustulokset 2013:

PIKKUJUNIOREIDEN KOULUMESTARUUS
I Sanna Ylinen - Wii Bedazzled Son
II Serafia Keski-Valkama - Emma III
III Riikka Saarijärvi - Wii Bedazzled Son


VERYSENIOREIDEN KOULUMESTARUUS
I Alice Keski-Valkama - Emma III
II Mari Saarijärvi - Jaspis
III Jenni Syrjälä - Palon Totemi


JUNIOREIDEN KOULUMESTARUUS
I Ansku Koski - Jaspis
II Veera Pellonpää - Sarma
III Janika Rajala - Fanny VIII

SENIOREIDEN KOULUMESTARUUS
I Hillevi Huttunen - Lentoveikko
II Kaisa Tahkio - Velurs II
III Noora Kivistö - Timotehus Wäst
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Seurakoulumestaruudet 13.10.2013
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Tuloksia-
Siirry: