Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Harjoituskoulukisat 24.11.2013

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Harjoituskoulukisat 24.11.2013   To Marras 21, 2013 12:28 pm

HARJOITUSKOULUKISAT 24.11.2013

LÄHTÖLISTAT


Luokka 1. Helppo C:2 2000

1. Noomi Heikkilä - Ronja X AR
2. Janina Altti - Wii Bedazzled Son AR
3. Ilona Mäki - Dreendiela SERA
4. Sanna Ylinen - Rovald's Zoyrilla AR
--verkka--
5. Riikka Saarijärvi - Nimloth II AR
6. Anna Rapo - Donna Bella AR
7. Mari Peurala - Helyn Usva AR
8. Noora Kulju - Wii Bedazzled Son AR


Luokka 2. B-merkin kouluohjelma 2010, junnu- ja sennucupin VI osakilpailu

1. Sonja Altti – Ilaron Musta AR
2. Mari Saarijärvi - Jaspis AR [SC]
3. Senja Kuha - Palon Totemi AR/LpR
4. Anna Rapo - Donna Bella AR [JC]
--verkka--
5. Sonja Riihikangas - Helyn Usva AR/LpR [SC]
6. Oona Lähteenmaa - Filou AR [JC]
7. Taru Lindholm - Nimloth II AR [JC]
8. Hanne Laukkanen - Ilaron Musta AR [SC]
--verkka--
9. Veera Pellonpää - Sarma AR [JC]
10. Ansku Koski - Jaspis AR [JC]
11. Janika Rajala - Fanny VIII AR [JC]
12. Katja Uusimäki - Filou AR [SC]
13. Sanni Volanto - Cinnamon's Zinfandel AR [JC]


Luokka 3. Helppo A:1 2009

Peruttu.


Verryttely tapahtuu maneesissa ryhmissä, verkka-aikaa 10 min per ryhmä. Ensimmäinen verkkaryhmä saa aloittaa klo 12.50, kisat aloitetaan klo 13.00. Ulkokentällä sään salliessa mahdollisuus omatoimiseen verryttelyyn (ainakin alku- ja loppukävelytykseen).
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Harjoituskoulukisat 24.11.2013
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Lähtölistat-
Siirry: