Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Vappukouluharjoituskisat 4.5.2014

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Vappukouluharjoituskisat 4.5.2014   Ma Toukokuu 05, 2014 6:05 am

VAPPUKOULUHARJOITUSKISAT 4.5.2014

TULOKSET


Luokka 1a. Ravispecial, avoin pikkujunioreille (12v ja alle), pikkujunnucupin I osakilpailu

1. Kaisa Laukkanen - Ronja X AR [PC] 101p 67,333%
2. Emma Kiviniemi – Bampula AR [PC] 99,5p 66,333%
3. Viivi Haarala - Velurs II AR [PC] 94,5p 63,000%

4. Pinja Luhtala - Bampula AR [PC] 93p 62,000%
5. Juulia Haapanen - Ronja X AR [PC] 91,5p 61,000%
6. Selma Laukkanen - Bampula AR [PC] 87,5p 58,333%
6. Kaisla Kotola - Ronja X AR [PC] 87,5p 58,333%
8. Ilona Ruismäki - Princess Nebonnie AR [PC] 84,5p 56,333%
9. Eelis Ruismäki - Masa AR [PC] 81,5p 54,333%


Luokka 1b. Ravispecial, avoin kaikille

1. Janika Rajala – Rupas LpR 102,5p 68,333%
2. Riikka Sarijärvi - Calle Koks AR 102p 68,000%

3. Maarit Kalliokoski – Nala Järvi 93,5p 62,333%
4. Kiia-Sofia Puumala – Cham LehRa 91p 60,666%


Luokka 2. Helppo C:1 2000, avoin kaikille

1. Pia-Marika Ojala – Sineke LehRa 143p 71,500%
2. Niina Kuivalainen – Yatzy II KSR 136p  68,000%
3. Jenni Syrjälä - Palon Totemi AR 133p 66,500%
4. Kiia-Sofia Puumala – Cham LehRa 126,5p 63,250%

5. Heidi Teivaanmäki - Qocktail des Hayettes AR 124,5p 62,250%
6. Janina Altti – Filou AR 123,5p 61,750%
7. Noora Kulju - Ilaron Musta AR 116,5p 58,250%
8. Mari Saarijärvi - Jaspis AR 114p 57,000%
9. Noora Kovalainen - Velurs II AR 111,5p 55,750%
10. Sonja Altti - Jaspis AR 110p 55,000%
11. Noomi Heikkilä - Ronja X AR 109,2p 54,750%
12. Laura Teivaanmäki - Ilaron Musta AR 108p 54,000%
13. Sanni Pynttäri – Bampula AR 102,5p 51,250%


Luokka 3. Helppo B:0 2009, avoin kaikille, junnu- ja sennucupin III osakilpailu

1. Pia-Marika Ojala – Sineke LehRa 167,5p 67,000%
2. Hillevi Huttunen – Lentoveikko AR 163p 65,200%

3. Jenni Syrjälä - Palon Totemi AR [SC] 161,5p 64,600%
4. Hillevi Huttunen - One Wish AR [SC] 153,5p 61,400%
5. Janika Rajala - Fanny VIII LpR 146,5p 58,600%
6. Janina Altti – Filou AR [JC] 144p 57,600%
7. Riikka Saarijärvi - Fanny VIII AR [JC] 140p 56,000%
8. Anna Rapo - Donna Bella AR [JC] 137,5p 55,000%


Pukupalkinnon voitti Selma Laukkanen! Smile
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Vappukouluharjoituskisat 4.5.2014
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Tuloksia-
Siirry: