Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Aluekisojen seuraluokat 15.6.2014

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Aluekisojen seuraluokat 15.6.2014   Ke Kesä 11, 2014 10:52 am

ALUEKISOJEN SEURALUOKAT 15.6.2014

LÄHTÖLISTAT


Luokka 1. 70cm seuraluokka, arv. A.2.0
21 lähtöä, 6 sijoittuu
Luokka alkaa klo 9.00

Lähtönumeron jälkeinen numero on hevosen kilpailunumero, joka tulee pitää esillä kisapaikalla samalla lailla kuin alueluokissa!

1. 56 Nina Korkeamäki - Mortymer LaRat
2. 57 Julia Myllymäki - Parkroe Henry KSUR
3. 58 Anna Rapo - Donna Bella AR
4. 59 Viliina Porthan - Turbo EPUR
5. 60 Janina Altti - Filou AR
6. 61 Tiia Mannila - Peace Of Gold JARA
7. 62 Oona Lähteenmaa - Irish Pride AR
8. 63 Riikka Saarijärvi - Gia AR
9. 64 Hanna-Mari Viitala - Tillara KARS
10. 65 Kaisa Tahkio - Mäkipään Pelimies AR
11. 66 Veera Pellonpää - Sarma LpR
12. 67 Anna Puska - Wimbledon KURAT
13. 68 Jenni Olli - Ciri O'Grove IR
14. 69 Ida Holm - Bisidaza VH
15. 70 Henna Viitanen - Tea Ljung VirRat
16. 71 Sanna Lahdensuo - Leppälän Temuli EPUR
17. 72 Senja Kuha - Varelli LpR
18. 73 Kirsi Tanttari - Vernatar LpR
19. 74 Aada Koivumäki - Hallaus AR
20. 75 Tiia Kivistö - Revolt-Reveille IR
21. 76 Anne-Mari Kalemaa - Double Dare KURAT


Luokka 2. 80cm seuraluokka, arv. A.2.0
50 lähtöä, 13 sijoittuu

1. 77 Alexandra Haglund - Roderica FäR
2. 56 Nina Korkeamäki - Mortymer LaRat
3. 17 Janika Rajala - Fanny VIII LpR
4. 57 Julia Myllymäki - Parkroe Henry KSUR
5. 58 Anna Rapo - Donna Bella AR
6. 53 Anna-Maija Koski - West Wind LpR
7. 59 Viliina Porthan - Turbo EPUR
8. 61 Tiia Mannila - Peace Of Gold JaRa
9. 43 Sanna Ylinen - Sandlundens Mynte LpR
10. 11 Kiia-Sofia Puumala - Cham LehRa
11. 48 Maiju Pasto - Vaya SERA
12. 78 Milla Hakala - Carlos Ligero AR
13. 60 Janina Altti - Filou AR
14. 30 Isabella Sjöblom - Masha VH
15. 04 Alexandra Haglund - Brisandro FäR
16. 26 Hillevi Huttunen - Lentoveikko AR
17. 73 Milla Nuora - Vernatar LpR
18. 76 Anne-Mari Kalemaa - Double Dare KURAT
19. 75 Tiia Kivistö - Revolt-Reveille IR
20. 08 Charlotte Kvist - Carrero VH
21. 77 Kirsi Tanttari - Cheweleff LpR
22. 78 Oili Kangasaho - Visible Kid KJR
23. 71 Sanna Lahdensuo - Leppälän Temuli EPUR
24. 66 Veera Pellonpää - Sarma LpR
25. 14 Ilona Mäki - Dreendiela YH SERA
26. 10 Päivi Liimatainen - Cemekka IR
27. 03 Beeda Niskanen - Bienna Dream LpR
28. 79 Maija Pellikka - Rannan Ruhtinas EPUR
29. 13 Taru Lindholm - Dancing Girl AR
30. 21 Terhi Winter - Inesota EPUR
31. 64 Hanna-Mari Viitala - Tillara KARS
32. 06 Hillevi Huttunen - Calle Koks AR
33. 77 Milla Nuora - Cheweleff LpR
34. 51 Anna Puska - Virturilla KURAT
35. 72 Senja Kuha - Varelli LpR
36. 05 Kaisa Ilmonen - Bungee de Rouet LaRat
37. 69 Ida Holm - Bisidaza VH
38. 74 Aada Koivumäki - Hallaus AR
39. 36 Ella Jykylä - Othello V ÄMR
40. 70 Henna Viitanen - Tea Ljung VirRat
41. 40 Tiia Mannila - Ritsikas JARA
42. 50 Kaisa Tahkio - Velurs II AR
43. 20 Sonja Riihikangas - Helyn Usva LpR
44. 34 Sini Ojala - Orlando KARS
45. 67 Anna Puska - Wimbledon KURAT
46. 80 Tiia Kivistö - Pastoris IR
47. 62 Oona Lähteenmaa - Irish Pride AR
48. 01 Negar Ranjkesh - Amaris VH
49. 27 Lotta Hemminki- Lupi's Quipalo EPUR
50. 37 Hillevi Huttunen - Palon Totemi AR

~~ Ennen alueluokkien alkua toimihenkilöiden ruokatauko ~~

Alueluokkien arvioitu alkamisaika n. klo 13.00
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Aluekisojen seuraluokat 15.6.2014
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Lähtölistat-
Siirry: