Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Seurakoulumestaruudet 23.11.2014

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Seurakoulumestaruudet 23.11.2014   To Marras 20, 2014 12:02 pm

SEURAKOULUMESTARUUDET 23.11.2014

LÄHTÖLISTAT


Luokka 1a. C-merkin kouluohjelma 1997, avoin pikkujunnuille, pikkujunnumestaruus
Alkaa klo 13.00

1. Selma Laukkanen - Bampula AR (M)
2. Anniina Sjöblom - Jokimäen Julius KARS
3. Emmi Mäkinen - Ronja X AR (M)
--verkka 10min--
4. Kaisa Laukkanen - Ilaron Musta AR (M)
5. Noomi Heikkilä - Ronja X AR (M)
6. Selina Keski-Valkama - Emma III AR (M)
7. Noora Kulju - Nimloth II AR (M)


Luokka 1b. C-merkin kouluohjelma 1997, avoin kaikille, verysennumestaruus
Arviotu alkamisaika n. klo 14.05

1. Oona Lähteenmaa - Äijön Einokas AR
2. Senja Kuha - Wilja LpR
3. Katja Uusimäki - Ilaron Musta AR (M)
4. Anu Kotola - Nimloth II AR (M)
--verkka 10min--
5. Alice Keski-Valkama - Emma III AR (M)
6. Henna Mäenpää - Pikinytky LpR
7. Mari Saarijärvi - Jaspis AR (M)
--verkka 10min--
8. Taru Lindholm - Dancing Girl AR
9. Niina Kuivalainen - Yatzy II KSR
10. Kaisa Tahkio - Mäkipään Pelimies AR


Luokka 2a. B-merkin kouluohjelma 2010, avoin junnuille, junnucupin VI osakilpailu, junnumestaruus
Arviotu alkamisaika n. klo 15.40

1. Serafia Keski-Valkama - Emma III AR [JC] + (M)
2. Oona Lähteenmaa - Jade III AR [JC] + (M)
3. Taru Lindholm - Dancing Girl AR [JC] + (M)
--verkka 10min--
4. Anna Rapo - Donna Bella AR [JC] + (M)
5. Riikka Saarijärvi - Lentoveikko AR [JC] + (M)
6. Heidi Sjöblom - Soolo II KARS
7. Miia Ylä-Vannesluoma - Karamelas AR [JC] + (M)


Luokka 2b. B-merkin kouluohjelma 2010, avoin sennuille, sennucupin VI osakilpailu, sennumestaruus
Arviotu alkamisaika n. klo 16.50

1. Hillevi Huttunen - Palon Totemi AR [SC] + (M)
2. Niina Kuivalainen - Yatzy II KSR
3. Kaisa Tahkio - Eeli AR [SC] + (M)
4. Crista Mäkelä - Capuccino II AR (M)
5. Beeda Niskanen - Bienna Dream LpR (M)


Luokka 3. A-merkin kouluohjelma 2006, avoin kaikille
Arviotu alkamisaika n. klo 17.40

1. Hillevi Huttunen - Lentoveikko AR
2. Kaisa Tahkio - Eeli AR
3. Crista Mäkelä - Capuccino II AR
--verkka 10min--
4. Oona Lähteenmaa - Jade III AR
5. Hillevi Huttunen - One Wish AR
6. Beeda Niskanen - Bienna Dream LpR
7. Anna Rapo - Donna Bella AR
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Seurakoulumestaruudet 23.11.2014
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Lähtölistat-
Siirry: