Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Seurakoulumestaruudet 23.11.2014

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Seurakoulumestaruudet 23.11.2014   Su Marras 23, 2014 9:46 am

SEURAKOULUMESTARUUDET 23.11.2014

TULOKSET


Luokka 1a. C-merkin kouluohjelma 1997, avoin pikkujunioreille, pikkujunioreiden koulumestaruus

1. Noomi Heikkilä - Ronja X AR (M) 112p 62,222%      
2. Kaisa Laukkanen - Ilaron Musta AR (M) 109p   60,556%

3. Anniina Sjöblom - Jokimäen Julius KARS 108,5p 60,278%
4. Noora Kulju - Nimloth II AR (M) 107,5p 56,944%
5. Selina Keski-Valkama - Emma III AR (M) 106,5p 59,167%
6. Selma Laukkanen - Bampula AR (M) 102,5p 56,944%
Emmi Mäkinen - Ronja X AR (M) hylätty


Luokka 1b. C-merkin kouluohjelma 1997, avoin kaikille, verysenioreiden koulumestaruus

1. Senja Kuha - Wilja LpR 121,5p 67,500%
2. Taru Lindholm - Dancing Girl AR 119,5p 66,389%
3. Alice Keski-Valkama - Emma III AR (M) 113,5p 63,056%

4. Niina Kuivalainen - Yatzy II KSR 110p 61,111%
5. Mari Saarijärvi - Jaspis AR (M) 109p 60,556%
6. Oona Lähteenmaa - Äijön Einokas AR 108,5p 60,278%
7. Anu Kotola - Nimloth II AR (M) 108p 60,000%
8. Katja Uusimäki - Ilaron Musta AR (M) 106p 58,889%
9. Henna Mäenpää - Pikinytky LpR 100p 55,556%


Luokka 2a. B-merkin kouluohjelma 2010, avoin junioreille, junnucupin VI osakilpailu, junioreiden koulumestaruus

1. Taru Lindholm - Dancing Girl AR [JC] + (M) 150,5p 65,435%
2. Anna Rapo - Donna Bella AR [JC] + (M) 144,5p 62,826%

3. Serafia Keski-Valkama - Emma III AR [JC] + (M) 139p 60,435%
4. Oona Lähteenmaa - Jade III AR [JC] + M) 137p 59,565%
5. Heidi Sjöblom - Soolo II KARS 136p 59,130%
6. Miia Ylä-Vannesluoma - Karamelas AR [JC] + (M) 133,5p 58,043%
7. Riikka Saarijärvi - Lentoveikko AR [JC] + (M) 133p 57,826%


Luokka 2b. B-merkin kouluohjelma 2010, avoin senioreille, sennucupin VI osakilpailu, senioreiden koulumestaruus

1. Crista Mäkelä - Capuccino II AR (M) 156,5p 68,043%
2. Beeda Niskanen - Bienna Dream LpR (M) 144,5p 62,826%

3. Hillevi Huttunen - Palon Totemi AR [SC] + (M) 144p 62,609%
4. Niina Kuivalainen - Yatzy II KSR 131p 56,957%


Luokka 3. A-merkin kouluohjelma 2006, avoin kaikille

1. Hillevi Huttunen - Eeli AR 186,5p 69,070%
2. Hillevi Huttunen - One Wish AR 177p 65,560%

3. Crista Mäkelä - Capuccino II AR 176p 65,190%
4. Beeda Niskanen - Bienna Dream LpR 166,5p 61,670%
5. Hillevi Huttunen - Lentoveikko AR 161,5p 59,810%
6. Anna Rapo - Donna Bella AR 159,5p 59,070%
7. Oona Lähteenmaa - Jade III AR 154p 57,040%


Mestaruustulokset 2014:

PIKKUJUNIOREIDEN KOULUMESTARUUS
I Noomi Heikkilä - Ronja X
II Kaisa Laukkanen - Ilaron Musta
III Noora Kulju - Nimloth II

VERYSENIOREIDEN KOULUMESTARUUS
I Alice Keski-Valkama - Emma III
II Mari Saarijärvi - Jaspis
III Anu Kotola - Nimloth II

JUNIOREIDEN KOULUMESTARUUS
I Taru Lindholm - Dancing Girl
II Anna Rapo - Donna Bella
III Serafia Keski-Valkama - Emma III

SENIOREIDEN KOULUMESTARUUS
I Crista Mäkelä - Capuccino II
II Beeda Niskanen - Bienna Dream
III Hillevi Huttunen - Palon Totemi
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Seurakoulumestaruudet 23.11.2014
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Tuloksia-
Siirry: