Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Vappukoulukisat 3.5.2015

Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Vappukoulukisat 3.5.2015   Su Toukokuu 03, 2015 6:25 am

VAPPUKOULUKISAT 3.5.2015

TULOKSET


Luokka 1. Seniorispecial 2011, pikkujunnucupin I osakilpailu, avoin pikkujunnuille ja kaikille omantunnon mukaan.

1. Emma Kiviniemi – Bampula AR (PC) 125,5p 69,722%
2. Pinja Luhtala – Bampula AR (PC) 121p 67,222%
3. Noora Kulju – Kopa AR (PC) 120p 66,667%
4. Noomi Heikkilä – Ronja X AR (PC) 117,5p 65,278%

5. Hilda Itäniemi – Leara II KaRS 117p 65,000%
6. Julia Haapanen – Ilaron Musta AR (PC) 113p 62,778%
6. Sanni Pynttäri – Filou AR (PC) 113p 62,778%
8. Viivi Haarala – Calle Koks AR (PC) 109,5p 60,833%
9. Karoliina Uusimäki – Ronja X AR (PC) 108,5p 60,278%
10. Selma Laukkanen – Bampula AR (PC) 105p 58,333%
10. Fanni Lahti – Justus KaRS 105p 58,333%
12. Neea Juntunen – Lahja vinkki SeRa 103,5p 57,500%
13. Kaisa Laukkanen – Wilja AR (PC) 102,5p 56,944%
14. Kaisla Kotola – Ronja X AR (PC) 101,5p 56,389%
15. Noora Lahdenmäki – Kopa AR (PC) 101p 56,111%


Luokka 2. C-merkin kouluohjelma 1997, avoin kaikille.

1. Anna-Maria Sippola - Fiftys Lovemaker WRF 131p 72,778%
2. Sari Roponen – Torasen Laaros LaRat 119,5p 66,389%
3. Kaisa Kanto – Lambert AR 119p 66,111%

4. Riikka Rintamäki – Torasen None SeRa 113,5p 63,056%
5. Noora Kovalainen – Gia AR 109p 60,556%
6. Ella Tuokko – Torasen Ilari SeRa 107p 59,444%
7. Mari Saarijärvi – Jaspis AR 106p 58,889%
8. Viivi Haarala – Velurs II AR 102,5p 56,944%
9. Katri Hakola – Siilin Sparta Joheka Team 102p 56,667%
10. Sandra Niemi – Kastro SeRa 102p 56,667%
11. Kaisa Laukkanen – Ilaron Musta AR 98,5p 54,722%


Luokka 3.  Helppo B:0 2009, avoin kaikille, junnu- ja sennucupin III osakilpailu.

1. Sari Roponen – Torasen Laaros LaRat 165,5p 66,200%
2. Anna-Maria Sippola – Fiftys Lovemaker WRF 163,5p 65,400%

3. Taru Lindholm – Dancing Girl AR 157,5p 63,000%
4. Pia-Marika Ojala – Sineke LehRa 144,5p 57,800%
5. Niina Kuivalainen – Yatzy II KSR 138,5p 55,400%
6. Heli Jakku – Lacoste SeRa 136p 54,400%
7. Ella Tuokko – Torasen Ilari SeRa 135p 54,000%


Luokka 4. A-merkin kouluohjelma 2006, avoin kaikille.

1. Taru Lindholm – Dancing Girl AR 157p 58,148%
2. Pia-Marika Ojala – Sineke LehRa 145,5p 53,889%

3. Hillevi Huttunen - Lentoveikko AR 145p 53,704%
4. Kaisa Kanto – Lambert AR 141p 52,222%
Heli Jakku – Lacoste SeRa 134,5p 49,815% ei hyv.


Pukupalkinnot voittivat:

Noomi Heikkilä (hiiri)
Emma Kiviniemi (pupu)
Sandra Niemi (Cruella de Ville)
Ella Tuokko (pantteri)
Heli Jakku (gootti)
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Vappukoulukisat 3.5.2015
Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Tuloksia-
Siirry: