Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Vappukoulukisat 3.5.2015

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Vappukoulukisat 3.5.2015   Su Toukokuu 03, 2015 6:25 am

VAPPUKOULUKISAT 3.5.2015

TULOKSET


Luokka 1. Seniorispecial 2011, pikkujunnucupin I osakilpailu, avoin pikkujunnuille ja kaikille omantunnon mukaan.

1. Emma Kiviniemi – Bampula AR (PC) 125,5p 69,722%
2. Pinja Luhtala – Bampula AR (PC) 121p 67,222%
3. Noora Kulju – Kopa AR (PC) 120p 66,667%
4. Noomi Heikkilä – Ronja X AR (PC) 117,5p 65,278%

5. Hilda Itäniemi – Leara II KaRS 117p 65,000%
6. Julia Haapanen – Ilaron Musta AR (PC) 113p 62,778%
6. Sanni Pynttäri – Filou AR (PC) 113p 62,778%
8. Viivi Haarala – Calle Koks AR (PC) 109,5p 60,833%
9. Karoliina Uusimäki – Ronja X AR (PC) 108,5p 60,278%
10. Selma Laukkanen – Bampula AR (PC) 105p 58,333%
10. Fanni Lahti – Justus KaRS 105p 58,333%
12. Neea Juntunen – Lahja vinkki SeRa 103,5p 57,500%
13. Kaisa Laukkanen – Wilja AR (PC) 102,5p 56,944%
14. Kaisla Kotola – Ronja X AR (PC) 101,5p 56,389%
15. Noora Lahdenmäki – Kopa AR (PC) 101p 56,111%


Luokka 2. C-merkin kouluohjelma 1997, avoin kaikille.

1. Anna-Maria Sippola - Fiftys Lovemaker WRF 131p 72,778%
2. Sari Roponen – Torasen Laaros LaRat 119,5p 66,389%
3. Kaisa Kanto – Lambert AR 119p 66,111%

4. Riikka Rintamäki – Torasen None SeRa 113,5p 63,056%
5. Noora Kovalainen – Gia AR 109p 60,556%
6. Ella Tuokko – Torasen Ilari SeRa 107p 59,444%
7. Mari Saarijärvi – Jaspis AR 106p 58,889%
8. Viivi Haarala – Velurs II AR 102,5p 56,944%
9. Katri Hakola – Siilin Sparta Joheka Team 102p 56,667%
10. Sandra Niemi – Kastro SeRa 102p 56,667%
11. Kaisa Laukkanen – Ilaron Musta AR 98,5p 54,722%


Luokka 3.  Helppo B:0 2009, avoin kaikille, junnu- ja sennucupin III osakilpailu.

1. Sari Roponen – Torasen Laaros LaRat 165,5p 66,200%
2. Anna-Maria Sippola – Fiftys Lovemaker WRF 163,5p 65,400%

3. Taru Lindholm – Dancing Girl AR 157,5p 63,000%
4. Pia-Marika Ojala – Sineke LehRa 144,5p 57,800%
5. Niina Kuivalainen – Yatzy II KSR 138,5p 55,400%
6. Heli Jakku – Lacoste SeRa 136p 54,400%
7. Ella Tuokko – Torasen Ilari SeRa 135p 54,000%


Luokka 4. A-merkin kouluohjelma 2006, avoin kaikille.

1. Taru Lindholm – Dancing Girl AR 157p 58,148%
2. Pia-Marika Ojala – Sineke LehRa 145,5p 53,889%

3. Hillevi Huttunen - Lentoveikko AR 145p 53,704%
4. Kaisa Kanto – Lambert AR 141p 52,222%
Heli Jakku – Lacoste SeRa 134,5p 49,815% ei hyv.


Pukupalkinnot voittivat:

Noomi Heikkilä (hiiri)
Emma Kiviniemi (pupu)
Sandra Niemi (Cruella de Ville)
Ella Tuokko (pantteri)
Heli Jakku (gootti)
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Vappukoulukisat 3.5.2015
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Tuloksia-
Siirry: