Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Koulumestaruudet 30.10.2016

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Koulumestaruudet 30.10.2016   To Loka 27, 2016 11:34 pm

KOULUMESTARUUDET 30.10.2016

OHJEISTUS:
* Muistattehan kellojensiirron sunnuntaina (1h taaksepäin)! Very Happy
* Huomioittehan, että annetut aikatauluarviot ovat vain arvioita, todellinen luokan alkamisaika välillä +/- 1h.
* Verryttely lähtölistoihin merkatuissa ryhmissä maneesissa, verkka-aikaa ryhmille varattu 10min. Maneesin viereistä isoa kenttää voi käyttää hevosten kävelytykseen maasta/selästä käsin sekä mahdollisuuden mukaan (= ulkokenttä kisapäivänä hyvä) omatoimiseen verkkaamiseen.
* Luokat 2a ja 2b on yhdistetty toisen luokan vähäisen osallistujamäärän takia.


LÄHTÖLISTAT

Luokka 1a. Helppo C EB Special 2015
Avoin pikkujunioreille (12v tai alle), pikkujunioricupin III osakilpailu, pikkujunioreiden koulumestaruus.
Alkaa klo 10.00.

1. Emma Kiviniemi - Ronja X AR [PC] + [M]
2. Siiri Lahdenmäki - Jr Virma VirRat
3. Pinja Luhtala - Cheyenne Prince AR [PC] + [M]
4. Julia Haapanen - Filou AR [PC] + [M]
-- verkka--
5. Selma Laukkanen - Bampula AR [PC] + [M]
6. Kaisa Laukkanen - Ronja X AR [PC] + [M]
7. Karoliina Uusimäki - Jasmine AR [PC] + [M]
8. Jenni Helander - Velurs II AR [PC] + [M]


Luokka 1b. Helppo C EB Special 2015
Avoin kaikille, verysenioreiden koulumestaruus.
Alkaa n. klo 11.15.

1. Irina Kuhalampi - Bahermore Boy LpR
2. Aada Koivumäki - Kadrija AR
3. Janita Mäki - Santteri KARS
4. Hanna Takala - Cabi LaRat
5. Janina Altti - Lentoveikko AR
--verkka--
6. Sari Helander - Calle Koks AR [M]
7. Marjukka Salimäki - Finheavy Batrox KARS
8. Oona Lähteenmaa - Irish Pride AR
9. Katja Uusimäki - Jasmine AR [M]
10. Hanne Laukkanen - Ilaron Musta AR [M]


Luokka 2a & 2b. Helppo B:0 2009
Avoin junioreille ja senioreille, juniori- ja senioricupin V osakilpailu, junioreiden ja senioreiden koulumestaruus.
Alkaa n. klo 12.35.

1. Oona Lähteenmaa - Irish Pride AR [JC] + [M]
2. Janina Altti - Lentoveikko AR [JC] + [M]
3. Hanna Takala - Cabi LaRat
--verkka--
4. Noora Kulju - Filou AR [JC] + [M]
5. Riikka Saarijärvi - Calle Koks AR [JC] + [M]
6. Miia Ylä-Vannesluoma - Karamelas AR [SC] + [M]
7. Mari Saarijärvi - Jaspis AR [SC] + [M]


Luokka 3. A-merkin kouluohjelma 2006
Avoin kaikille.
Alkaa n. klo 13.40.

1. Camilla Norrgård - Varjaag MYRat
2. Miia Ylä-Vannesluoma - Karamelas AR
3. Maarit Mäkirinta - Tomiori LpR
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Koulumestaruudet 30.10.2016
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Lähtölistat-
Siirry: