Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Harjoituskoulukisat 7.9.2014

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Harjoituskoulukisat 7.9.2014   Su Syys 07, 2014 10:54 am

HARJOITUSKOULUKISAT 7.9.2014

TULOKSET


Luokka 1a. Ravispecial, pikkujunnucupin III osakilpailu

Kaikki osallistujat palkittiin.

1. Viivi Haarala – Nimloth II AR [PC] 78,000%
2. Noora Kulju - Nimloth II AR [PC] 75,000%
3. Sanni Pynttäri - Bampula AR [PC] 70,666%
4. Selina Keski-Valkama - Emma III AR [PC] 69,333%
5. Noomi Heikkilä - Filou AR [PC] 69,000%
6. Noora Lahdenmäki – Velurs II AR [PC] 67,333%          
7. Julia Haapanen - Ilaron Musta AR [PC] 66,333%
8. Selina Seppälä - Ronja Tosklik AR [PC] 65,000%
9. Kaisa Laukkanen – Wilja AR [PC] 63,666%
10. Emmi Mäkinen – Bampula AR [PC] 61,000%
11. Emma Kiviniemi – Ilaron Musta AR [PC] 60,333%
12. Karoliina Uusimäki – Ronja X AR [PC] 60,000%
13. Selma Laukkanen – Bampula AR [PC] 58,666%
14. Mira Teivaanmäki – Ronja X AR [PC] 57,333%
15. Kaisla Kotola – Ronja X AR [PC] 57,000%
15. Sarita Ylinen - Rovalds Zoyrilla AR [PC] 57,000%
17. Ronja Teljosuo – Ilaron Musta AR [PC] 51,333%


Luokka 1b. Ravispecial

1. Oona Lähteenmaa - Irish Pride AR 67,000%
2. Sofianna Peura – Nala V LehRa 59,333%
3. Maarit Kalliokoski – Nala V Järvi 55,333%


Luokka 2. KN Special 2009, junnu- ja sennucupin IV osakilpailu

1. Pia-Marika Ojala – Sineke LehRa 73,600%
2. Anna Rapo - Donna Bella AR [JC] 65,600%
3. Serafia Keski-Valkama – Emma III AR [JC] 64,200%

4. Taru Lindholm - Dancing Girl AR [JC] 63,400%
4. Sanna Ylinen – Helyn Usva LpR 63,400%
6. Oona Lähteenmaa – Jade II AR 62,800%
7. Miia Ylä-Vannesluoma – Karamelas AR [JC] 61,000%
8. Oona Lähteenmaa - Irish Pride AR [JC] 60,200%
8. Sonja Riihikangas – Helyn Usva AR [SC] 60,200%
10. Sanna Ylinen – Rovalds Zoyrilla LpR 53,200%
11. Niina Kuivalainen – Yatzy II KSR 53,800%
Riikka Saarijärvi – Velurs II AR [JC] 48,600% ei hyv.


Luokka 3. A-merkin kouluohjelma 2006

1. Pia-Marika Ojala – Sineke LehRa 66,851%
2. Kaisa Kanto - Gia AR 61,111%

3. Anna Rapo - Donna Bella AR 60,555%
4. Noora Kivistö – Eeli AR 60,370%
5. Sonja Riihikangas – Helyn Usva AR 60,000%
6. Hanne Laukkanen – Nimloth II AR 56,481%
7. Katja Uusimäki – Filou AR 52,592%
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Harjoituskoulukisat 7.9.2014
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Tuloksia-
Siirry: