Alavuden Ratsastajat

Alavuden Ratsastajien oma foorumi.
 
PääsivuPääsivu  KalenteriKalenteri  FAQFAQ  HakuHaku  KäyttäjälistaKäyttäjälista  KäyttäjäryhmätKäyttäjäryhmät  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisään  

Jaa | 
 

 Vappukoulukisat 3.5.2015

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas 
KirjoittajaViesti
Pipsa

avatar

Viestien lukumäärä : 151
Join date : 01.11.2013
Paikkakunta : Helsinki

ViestiAihe: Vappukoulukisat 3.5.2015   To Huhti 30, 2015 10:54 pm

VAPPUKOULUKISAT 3.5.2015

LÄHTÖLISTAT

OHJEISTUS:
- mahdolliset lähdön peruutukset lauantaihin klo 11.00 mennessä (jonottajien vuoksi)
- kilpailusuoritukset ratsastetaan maneesissa
- myös verryttely ulkokentän märkyyden (tilanne 29.4.) vuoksi maneesissa kaikilla luokilla, ryhmäjako listoihin merkattuna. Varaudu muutoksiin verryttelypaikan ja verryttelyn keston suhteen. HUOM! Luokan 1. verryttely alkaa klo 10.45.
- palkintojen jako 1.-3. luokkien jälkeen ulkona (sään salliessa) ilman kunniakierrosta
- yllätyspalkintojen jako kaikkien ”naamiaissuoritusten” jälkeen

PYSÄKÖINTI:  
Henkilöautojen pysäköinti Kivistöntien varteen, jotta trailereille jää tilaa pysäköidä Alavuden Ratsastuskoulun parkkialueelle (heinäseiväsaitaan rajoittuva alue).


Luokka 1. Seniorispecial 2011, pikkujunnucupin I osakilpailu. Avoin pikkujunnuille ja kaikille omantunnon mukaan (luokat a ja b yhdistetty).
Luokka alkaa klo 11.00.

1. Selma Laukkanen – Bampula AR (PC)
2. Kaisla Kotola – Ronja X AR (PC)
3. Julia Haapanen – Donna Bella AR (PC)
4. Noora Lahdenmäki – Kopa AR (PC)
5. Kaisa Laukkanen – Wilja AR (PC)
------- verkka 15 min -------------
6. Pinja Luhtala – Bampula AR (PC)
7. Karoliina Uusimäki – Ronja X AR (PC)
8. Sanni Pynttäri – Donna Bella AR (PC)
9. Noora Kulju – Kopa AR (PC)
10. Viivi Haarala – Calle Koks AR (PC)
------- verkka 15 min -------------
11. Emma Kiviniemi – Bampula AR (PC)
12. Noomi Heikkilä – Ronja X AR (PC)
13. Fanni Lahti – Justus KaRS
14. Neea Juntunen – Lahja vinkki SeRa
15. Hilda Itäniemi – Leara II KaRS


Luokka 2. C-merkin kouluohjelma 1997, avoin kaikille.
Arvioitu alkamisaika n. klo 12.55

1. Kaisa Laukkanen – Ilaron Musta AR
    2. Mari Saarijärvi – Jaspis AR
3. Noora Kovalainen – Gia AR
4. Katri Hakola – Siilin Sparta Joheka Team
5. Janina Altti – Filou AR
6. Viivi Haarala – Velurs II AR
------- verkka 15 min------------
7. Kaisa Kanto – Lambert AR
8. Sandra Niemi – Kastro SeRa
9. Ella Tuokko – Torasen Ilari SeRa
10. Riikka Rintamäki – Torasen None SeRa
11. Sari Roponen – Torasen Laaros LaRat
12. Kaisa Ilmonen – Bungee de Rouet LaRat


Luokka 3.  Helppo B:0 2009, avoin kaikille, junnu- ja sennucupin III osakilpailu.
Arvioitu alkamisaika n. klo 14.30

1. Taru Lindholm – Dancing Girl AR
2. Pia-Marika Ojala – Sineke LehRa
3. Janina Altti – Filou AR (JC)
4. Niina Kuivalainen – Yatzy II KSR
------- verkka 15 min ---------
5. Heli Jakku – Lacoste SeRa
6. Ella Tuokko – Torasen Ilari SeRa
7. Sari Roponen – Torasen Laaros LaRat
8. Kaisa Ilmonen – Bungee de Rouet LaRat
9. Anna-Maria Sippola – Fiftys Lovemaker WRS


Luokka 4. A-merkin kouluohjelma 2006, avoin kaikille
Arvioitu alkamisaika n. klo 15.50

1. Taru Lindholm – Dancing Girl AR
2. Pia-Marika Ojala – Sineke LehRa
3. Heli Jakku – Lacoste SeRa
4. Kaisa Kanto – Lambert AR
Takaisin alkuun Siirry alas
Näytä käyttäjän tiedot
 
Vappukoulukisat 3.5.2015
Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun 
Sivu 1 / 1

Oikeudet tällä foorumilla:Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Alavuden Ratsastajat :: Lähtölistat-
Siirry: